Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Àksident i trefishtë me pasojë vdèkjen në Rrugën e Kombit!

Àksident i trefishtë me pasojë vdèkjen në

Një àksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Rrugën e Kombit, në aksin rrugor Milot-Rrëshen. Një trailer, një BMW dhe një mjet tjetër janë përplasur me njëri-tjetrin. Si pasojë e àksidentit të trefishtë ka mbetur i vdèkur drejtuesi i mjetit tip BMW. Grupi hetimor ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes, për të sqaruar shkakun e àksidentit./M.M-dritare.net