Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kryeministri Rama publikon foton me çiftin presidencial Biden!

Kryeministri Rama publikon foton me çiftin presidencial Biden!

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet bashkë me çiftin presidencial Biden.

Në foto shihet Rama, pranë presidentit të SHBA Jeo Biden dhe Zonjës së parë të SHBA-ve, i shoqëruar prej bashkëshortes së tij Linda Rama.

‘Foto e ditës’ shkruan Rama në postimin e tij./M.K/dritare.net