Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama publikon pamje nga spitali i ri i sëmundjeve të brendshme në QSUT!

Rama publikon pamje nga spitali i ri i sëmundjeve të brendshme në

QSUT do të ketë një spital të ri të sëmundjeve të brendshme. Përmes një postimi në Facebook, kryeministri Rama shkruan se ky do të jetë një ndër investimet më të rëndësishme të shëndetësisë në dekadat e fundit.

"Mirëmëngjes

dhe me Spitalin e Ri të Sëmundjeve të Brendshme në QSUT, ku po punohet për të finalizuar një ndër investimet më të rëndësishme të shëndetësisë në dekadat e fundit, ju uroj një ditë të mbarë", shkruan Rama në postimin e tij./Xh.Xh/dritare.net

Rama publikon pamje nga spitali i ri i sëmundjeve të brendshme në

Rama publikon pamje nga spitali i ri i sëmundjeve të brendshme në

Rama publikon pamje nga spitali i ri i sëmundjeve të brendshme në

Rama publikon pamje nga spitali i ri i sëmundjeve të brendshme në

Rama publikon pamje nga spitali i ri i sëmundjeve të brendshme në

Rama publikon pamje nga spitali i ri i sëmundjeve të brendshme në

Rama publikon pamje nga spitali i ri i sëmundjeve të brendshme në

Rama publikon pamje nga spitali i ri i sëmundjeve të brendshme në