Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kontròlle masive në disa banesa në Krujë, ja çfarë thotë pòlicia!

Kontròlle masive në disa banesa në Krujë, ja

Policía e Shtetit, ka zhvilluar kontròlle në disa banesa në Nikël të Krujës, për sigurimín e pròvave që do t’i shërbejnë hetimít ndaj një grupi të strukturuar krimínal. Gjatë òperacionit ku përdorën edhe dronë, janë zhvilluar kontròlle në 7 banesa, konkretisht: Në banesat e shtetasve: Durim Bami, Valter Bami, Bedri Haka, Marklen Haka, Gentjan Koçi, Ylli Çangu dhe Ervin Kodra.

Kontròlle masive në disa banesa në Krujë, ja

Gjatë kòntrollit të banesave janë gjetur disa pròva, por pòlicia nuk jep më shumë detaje. /L.F-dritare.net