Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kiara Ibraj, 11-vjeçarja nga Lezha çon Shqipërinë në finalen e Sanremo Junior!

Kiara Ibraj, 11-vjeçarja nga Lezha çon Shqipërinë

Kiara Ibraj, 11-vjeç është një ndër 24 finalistët në Sanremo Junior, Itali. Falë zërit të saj të mrekullueshëm 11-vjeçarja nga Lezha e cila ka nisur të këndojë që prej moshës 4-vjeç është vlerësuar pozitivisht në Sanermo Junior, në këtë konkurs për grup moshat 6 deri në 15 vjeç.

Mbrëmjen e djeshme ajo është ngjitur në skenë me këngën Never Enough duke mahnitur të gjithë me zërin e mrekullueshëm, duke rrëmbyer edhe finalen.

Dritare Tv i uron suksese dhe fitore!/M.K-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Dritare Tv (@dritare_tv)