Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Khloe Kardashian tregon përvojën e saj me Covid-19: Ishte shumë keq

Khloe Kardashian tregon përvojën e saj me Covid-19: Ishte shumë

Khloe Kardashian ka qenë infektuar me Covid-19, disa muaj më parë.

Në trajlerin e episodit të ri të Keeping Up With The Kardashians, 36-vjeçarja tregon se ka qenë e sëmurë me koronavirus.

Nëna e True Thompson, thotë se simptomat e saj përfshinin të vjella dhe dhimbje koke. Khloe u sëmur në fillim të marsit, kur mori pjesë në festën e një shoqeje në një kazino afër Palm Springs, të Kalifornisë.

Khloe Kardashian tregon përvojën e saj me Covid-19: Ishte shumë

Ylli televiziv u karantina bashkë me vajzën dhe të dashurin Tristan Thompson në Los Angeles. Nuk dihet nëse edhe vajza me të dashurin e kanë kaluar apo jo virusin, informon dritare.net

Khloe Kardashian tregon përvojën e saj me Covid-19: Ishte shumë

"Sapo zbulova se kam koronavirus. Kam qenë në dhomën time. Për disa ditë ishte shumë keq, kisha të vjella, ethe dhe temperaturë.”- thotë Khloe nga shtrati, ndërsa shihet veshur me pizhame.

Khloe Kardashian tregon përvojën e saj me Covid-19: Ishte shumë

"Unë vuaj nga migrena, por kjo dhimbje koke ishte e tmerrshme, nuk ishte si migrena. Më digjte fyti kur kollitesha. Ende nuk më është shëruar fyti. Më lejoni t’ju them se ky m.. virusi është i vërtetë dhe të gjithë do ta kalojmë.”- tregon Khloe./K.C/dritare.net