Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Atentati në Fier, çfarë filmuan kamerat e sigurisë për vrasjen e Elton Javorit!

Atentati në Fier, çfarë filmuan kamerat e sigurisë
Kamerat e sigurisë kanë regjistruar një moment ku mendohet se është momenti i vrasjes së Elton Javorit.

Mendohet se ai është qëlluar nga makina në makinë. Ai është vrarë teska ishte në lëvizje me makinën e tij në lagjen ‘16 prilli’ në Fier gati 100–200 metra larg shtëpisë së viktimës. Policia ka identifikuar si autor të krimit Agim Gashin.

Pasi qëlloi autori largohet po me makinë pa ndaluar fare ndërsa viktima bën dhe disa metra po me makinë./dritare.net

Atentati në Fier, çfarë filmuan kamerat e sigurisë
Makina e autorëve
Atentati në Fier, çfarë filmuan kamerat e sigurisë
Makina e autorëve dhe makina e viktimës
Atentati në Fier, çfarë filmuan kamerat e sigurisë
Autori