Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

I arrestuar për vrasjen e gruas, Naim Murseli i fiksuar pas VIP-ave!

I arrestuar për vrasjen e gruas, Naim Murseli  i fiksuar pas VIP-ave!

Naim Murseli i arrestuar sot nga Policia e Kosovës, i dyshuar si porositës i vrasjes së gruas së tij Liridona Murseli shfaqej në rrjete sociale dhe ekspozonte jetën e luksit që bënte ndërsa shpesh postonte foto nën shoqërinë e VIP-ave. Në profilin e tij ai ka foto me shumë VIP-a, mes tyre me Rita Orën dhe Dua Lipën./dritare.net

I arrestuar për vrasjen e gruas, Naim Murseli  i fiksuar pas VIP-ave!
Naim Murseli me Rita Orën
I arrestuar për vrasjen e gruas, Naim Murseli  i fiksuar pas VIP-ave!
Naim Murseli me Rita Orën
I arrestuar për vrasjen e gruas, Naim Murseli  i fiksuar pas VIP-ave!
Naim Murseli me Olta Gixharin
I arrestuar për vrasjen e gruas, Naim Murseli  i fiksuar pas VIP-ave!
Naim Murseli me Dua Lipën
I arrestuar për vrasjen e gruas, Naim Murseli  i fiksuar pas VIP-ave!
Naim Murseli me Dua Lipën