Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Humbja e babait/ Ja cilët janë vipat shqiptarë që u përballën me këtë tragjedi!

Humbja e babait/ Ja cilët janë vipat shqiptarë që u

Pak gjera te lendojne kaq thelle ne jete si humbja e prindit, dhe me kete ngjarje te rende u detyruan te perballen e disa nga vipat shqiptare .

Kengetarja Enca Haxhiu u perball me humbjen e babait te saj Sokol Haxhia si pasoje e nje semundje te rende ne moshen 64-vjecare . Ne momentin e marrjes se lajmit tragjik Enca ndodhej ne turne per filmim "I LOVE TROPOJA “ Dhe vete kengetarja e beri lajmin e ditur permes nje postimi ne Instagram ku ndante dhimbjen qe ndjente.

Humbja e babait/ Ja cilët janë vipat shqiptarë që u

Kete ngjarje te rende e perjetoi edhe moderatorja e njohur Dojna Mema. Lajmin e hidhur e dha vete ajo permes nje postimi ne Instagram dhe duke i kushtuar atij fjalet me te ndjera.

Qe nga momenti i ndarjes nga jeta i babait, Dojne nuk ka kursyer momentet me te atin te cilat i ka ndare ne Instagram per njekesit e saj.

Humbja e babait/ Ja cilët janë vipat shqiptarë që u

Ndersa se fundmi eshte ndare nga jeta babi i Rudina Dembacajt. Lajmin e beri vete Rudina te ditur permes nje postimi ne Instagram. Pervec fjaleve qe i kushtoi te atit ajo tregoi se varrimi do te behet neser, ne vendlindje, Lezhe./R.P-dritare.net

Humbja e babait/ Ja cilët janë vipat shqiptarë që u