Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Gjykata lë në burg Milena Deraj, mashtroi dhe mori shuma marramendëse!

Gjykata lë në burg Milena Deraj, mashtroi dhe mori shuma

Milena Deraj, e cila u akuzua për mashtrim dhe si rrjedhojë përfitim të shumave marramendëse, është lënë në burg nga Gjykata. 30 vjeçarja ka mashtruar familjen Verracaku dhe shoqen e saj dhe u mori 570 mijë €. Deraj u arrestua nga policia dy ditë më parë./A.ZH-dritare.net