Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Gjendet i dekompozuar trupi i një personi në një shtëpi në Berat!

Gjendet i dekompozuar trupi i një personi në një shtëpi

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Berat këtë të diel.

Një 74-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij.

Personi me iniciale P.S, dyshohet se ka ndërruar jetë ditë më parë, pasi trupi i tij është gjetur në fazën e dekompozimit.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e vdekjes së tij./ I.M-Dritare.net