Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Gazetarja Aida Toncica e revoltuar: Kjo ndodh vetëm në Globe

Gazetarja Aida Toncica e revoltuar: Kjo ndodh vetëm në Globe

Gazetarja, Aida Toncica, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka treguar eksperiencën e saj aspak të këndshme të ndodhur në rrjetin e dyqaneve "Globe"

Toncica, shkruan se ajo kishte blerë një hekur rrobash, dhe pasi i kishte dalë i prishur, dyqani kishte refuzuar ta kthejë atë edhe pse produkti kishte garanci.

Statusi i gazetares:

MJER BIZNESI SHQIPTAR NE DORE KUJT KA NGEL PER SHERBIM !!!! Eksperienca ne globe !

Zonje morem nje hekur me depozite para nje jave dhe ne vend te avullit nxjerr uji mund ta nderrojme !

Shitesja prepotente, e keni goditur , une edhe mund te ndodhte por jo ska punuar q ene fillim do kete qelluar me.defekt a mund ta nderrojme ! Jo se nderrojme skam cbej edhe pse ekeni garanci se e keni goddit une e kam nxjer vet enga dyqani e kontrollova , e dashur ishte i pa hapur me pare ne ambalazhi !

Sme intereson ! Dakord te lumt per arrogancen dhe ta gezosh hekurin ! Iki ! Nese menaxheret hapin kamerat kane nje hekur teper tja falin dikujt qe vertete ka nevoje dhe jo asaj ordineres qe beri qe te mos kthehemi kurre aty !

Kjo eshte shqiperia , keto jane njerezit qe ju nxijne faqen edhe bizenseve serioze ! Turp dhe shume e zhgenjyer ! Ska ndodhur ne NEPTUN , ska ndodhur as tek DELIMANO POR NE GLOBE POOOO! NESE KENI NJE NR MENAXHERI ME BENI NDER TMA KALONI !!!!/ I.M-Dritare.net

Gazetarja Aida Toncica e revoltuar: Kjo ndodh vetëm në Globe