Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Gazetari ironizon protestën: Rama ra, ikni në shtëpi dhe i fusni një lugë kos!

Gazetari ironizon protestën: Rama ra, ikni në shtëpi dhe i fusni

Gazetari Armir Shkurti ironizon protesten e thirrur sot nga Sali Berisha. Përmes një postimi në Facebook gazetari shkruan:

Postimi i Armir Shkurtit

"O SOT O KURRË"!

( sot i rrujtëm trapin )
Rama ra! Ikni në shtëpi tani dhe i fusni një lugë kos të flini lehtë!

"U dalshin në ëndërr gjellë pasanikësh", shkruan gazetari./dritare.net