Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Fuga: Premtimet e Lulit, shumë gjumë, hiç punë!

Fuga: Premtimet e Lulit, shumë gjumë, hiç punë!

Drejtori i Komunikimit në kryeministri, Endri Fuga përmes një videoje të postuar në "twitter" thotë se ndryshime midis Edi Ramës dhe Lulzim Bashës, është se Basha fle gjumë ndërsa Rama mban premtimet.

Fuga i kujton Bashës, një video kur ai kandidonte për kryebashkiak të Tiranës, se kryeqyteti do të bëhet me tramvaj, një premtim i pambajtur ky.

Nga ana tjetër në video shihet edhe Rama teksa premton ndërtimi ne shtëpive të të dëmtuarve nga tërmeti, dhe i dorëzon çelësat e premtimeve të mbajtura/ I.M-Dritare.net