Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Fotot/ PS miratoi buxhetin, opozita i vë flakën Kuvendit!

Një situatë e papritur ka ndodhur gjatë seancës në Kuvend.

Teksa votohej në Parlament projektbuxheti 2024, opozita në shenjë revolte ndezi tymuese duke shkaktuar edhe zjarr në tavolinat ku ulen deputetët.

Fotot/ PS miratoi buxhetin, opozita i vë flakën Kuvendit! Fotot/ PS miratoi buxhetin, opozita i vë flakën Kuvendit!

Fatmirësisht Garda ka ndërhyrë në kohë dhe situata nuk u përshkallëzua. Ndërkohë pavarësisht revoltës opozitare, PS me shumicë votash votoi projektbuxhetin 2024./M.K-dritare.net

Fotot/ PS miratoi buxhetin, opozita i vë flakën Kuvendit! Fotot/ PS miratoi buxhetin, opozita i vë flakën Kuvendit! Fotot/ PS miratoi buxhetin, opozita i vë flakën Kuvendit!

Fotot/ PS miratoi buxhetin, opozita i vë flakën Kuvendit! Fotot/ PS miratoi buxhetin, opozita i vë flakën Kuvendit! Fotot/ PS miratoi buxhetin, opozita i vë flakën Kuvendit!