Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Rama, në kafenë e Vunoit me bashkëshorten Linda dhe Zahon

Foto/ Rama, në kafenë e Vunoit me bashkëshorten Linda dhe Zahon

Kryeministri i vendit, Edi Rama këtë të diel është fotografuar në kafen e fshatit Vuno, që është dhe vendi i origjinës së nenës së tij Aneta Rama, e cila u nda nga jeta javën që shkoi.

Ajo është në shëtitoren e fshatit, e cila është rinovuar së fundmi nga projekti i rilindjes urbane. Rama është duke pushuar në vilën qeveritare në Dhërmi, por ndërsa pushon kontrollon edhe punime përgjatë vijës bregdetare.

Foto/ Rama, në kafenë e Vunoit me bashkëshorten Linda dhe Zahon

Kryeministri shihet në kafe me bashkëshorten, Linda dhe djalin e vogël, Zaho./K.C/dritare.net