Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Rama, Linda dhe Zaho ndjekin ndeshjen në Air Albania

Foto/ Rama, Linda dhe Zaho ndjekin ndeshjen në Air Albania

Kryeministri i vendit, Edi Rama ndodhet në stadium për të ndjekur Kombëtaren në ndeshjen kundër Ishujve Faroe në "Air Albania". Rama shihet krah Armand Dukës, presidentit të FSHF-së, në tribunën kryesore.

Së bashku me Ramën është edhe Linda, bashkëshortja e tij dhe djali i tyre Zaho./K.C/dritare.net