Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Rama dhe Meta homazhe te Varrezat e Dëshmorëve të Kombit

Foto/ Rama dhe Meta homazhe te Varrezat e Dëshmorëve të Kombit

Kryeministri, Edi Rama dhe presidenti, Ilir Meta kanë bërë homazhe te Varrezat e Dëshmorëve të Kombit, në Ditën e Çlirimit.

Foto/ Rama dhe Meta homazhe te Varrezat e Dëshmorëve të Kombit

Bashkë me Ramën, ishin edhe kryebashkiaku, Erion Veliaj, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali dhe ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka dhe drejtori i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

Foto/ Rama dhe Meta homazhe te Varrezat e Dëshmorëve të Kombit

“Nëna Shqipëri - LAVDI DËSHMORËVE TË ATDHEUT.”-shkruan Rama në Facebook, ndërsa transmetohet videoja e homazheve./K.C/dritare.net