Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Enca thyen këmbën, shfaqet me paterica

Foto/ Enca thyen këmbën, shfaqet me paterica

Këngëtares së njohur shqiptare, Enca i ka ndodhur një aksident së fundmi. Ajo është shfaqur sot në Instagram, me këmbë të thyer, ndërsa mbahet te patericat. Këngëtarja postoi sot tre foto dhe shkruan se theu këmbën dhe më pas u bë operacion. Ajo thotë se këto lloj sfidash duhet t'i përballojmë si kampionë, siç e kaloi ajo vetë.

"Jeta na sjell të papritura dhe sfida që as nuk i kishim çuar nëpër mend, çfarë mund të bëjmë ne, është ti përballojmë si sampionë, 1 thyerje këmbe & 1 operacion me vonë, ja ku jam si KingEnca.", shkruan Enca.

Foto/ Enca thyen këmbën, shfaqet me paterica

Tani Enca është mirë, po ende s'e dimë se çfarë i ndodhi. Gjithsesi, të shkuara Enca!/K.C/dritare.net

Foto/ Enca thyen këmbën, shfaqet me paterica