Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto e video/ Shpërthim, në Vasil Shanto

Foto e video/ Shpërthim, në Vasil Shanto

Një shpërthim i fortë ka ndodhur në Vasil Shanto pasditen e sotme.

Ende nuk dihen shkaqet, por një makinë është hedhur në erë.

Shpërthimi siç shihet nga fotot, ka ndodhur në pjesën e përparme të një makine.

Paraprakisht mësohet se shpërthimi ka qenë me tritol, i telekomanduar.

Të plagosur kanë mbetur shoferi, dhe një kalimtar./ I.M-Dritare.net

Foto e video/ Shpërthim, në Vasil ShantoFoto e video/ Shpërthim, në Vasil ShantoFoto e video/ Shpërthim, në Vasil Shanto