Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Çfarë vendosi gjykata për Berishën!

Çfarë vendosi gjykata për Berishën!

Apeli i Gjykatës kundër Korrupsionit nuk ndryshoi masën e sigurisë për Sali Berishën, duke lënë në fuqi detyrim me paraqitje të hënën e parë dhe të hënën e tretë të çdo muaji dhe ndalim të udhëtimit jashtë Shqipërisë.

Vendimi i Apelit u komunikua për gazetarët nga avokati i Berishës Genc Gjokutaj./L.F-dritare.net