Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Çfarë po ndodh te dhoma e bardhë? Egla përqafohet me Meritonin

Çfarë po ndodh te dhoma e bardhë? Egla përqafohet me

Marrëdhënia e Eglës dhe Meritonit është përmirësuar pas futjes në dhomën e bardhë të izolimit.

Në një moment kur Egla është zgjuar nga gjumi, Meritoni i ka shkuar në shtrat dhe e ka përqafuar, ku e ka pyetur sesi ka fjetur. Më vonë, moderatori i ka dhënë edhe disa leksione boksi aktores./K.C/dritare.net