Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Euro, dollari dhe paundi në rritje. Ja me sa këmbehet valuta sot!

Euro, dollari dhe paundi në rritje. Ja me sa këmbehet valuta sot!

Më poshtë gjeni kursin zyrtar të këmbimit valutor, datë 23 maj 2020, të publikuar nga Banka e Shqipërisë./E.B-dritare.net

Euro, dollari dhe paundi në rritje. Ja me sa këmbehet valuta sot!

Euro, dollari dhe paundi në rritje. Ja me sa këmbehet valuta sot!