Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ermir Topi: Në kohën e Berishës vinin mesazhe me zë për të kërkuar votën, sot demokratëve u digjet barku për privatësinë!

Ermir Topi: Në kohën e Berishës vinin mesazhe me zë për

Na ndajnë më pak se dy javë nga dita e zgjedhjeve. Ndërkohë që partitë politike janë në kulmin e fushatës, personazhet të ndryshme nuk ngurrojnë të japin opinionet e tyre edhe përmes statuseve në rrjetet sociale. Blogeri Ermir Topi, përmes një statusi në "Twitter" shkruan se në kohën e Berishës dhe Ferdi Pones, dërgoheshin mesazhe të personalizuara me emër dhe mbiemër dhe se merreshin edhe mesazhe me audio me zërin e Berishës, ku kërkohej vota e PD-së. Sipas tij, kjo ishte shkelje e privatësisë në mes të ditës nga ana e demokratëve, që sot u "digjet" barku për privatësinë./M.M-dritare.net

Ermir Topi: Në kohën e Berishës vinin mesazhe me zë për