Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Emrat/ Kush janë 10 të arrestuarit për kokainën në Fier. Mes tyre një vajzë!

Emrat/ Kush janë 10 të arrestuarit për kokainën në

Dhjetë persona janë ëvë nënë arrest pasi akuzohen për përfshirjen e tyre në laboratorin e drogës me kokainë, i cili u gjet mbrëmë në kuadër të megaoperacionit ku morën pjesë DEA, SPAK dhe policia malazeze.

Të arrestuarit janë Viktor Cervanaku, Zenel Cervanaku, Denilson Cervanaku, Enxhi Ferhati, Nikolin Gjolena, Klajdi Vrioni (Kodra), Julian Malaj, Redion Meshi, Bledar Matoshi, Marildo Rona. Mes të arrestuarve janë edhe dy shtetas kolumbianë./L.F-dritare.net