Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Eduard Selami: Mosnjohja e zgjedhjeve, akt antishqiptar

Eduard Selami: Mosnjohja e zgjedhjeve, akt antishqiptar

Ish-kryetari i Partisë Demokratike Eduard Selami flet për qëndrimin e kryedemokratit Lulzim Basha për mosnjohjen e zgjedhjeve. Për Selamin mosnjohja e zgjedhjeve është një akt antidemokratik dhe antishqiptar.

“Mosnjohja e zgjedhjeve një akt jodemokratik dhe antishqiptar.”,- shprehet Selami./K.C/dritare.net