Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

E shtuna e presidentit Meta, plot diell, relaks dhe reflektim!

E shtuna e presidentit Meta, plot diell, relaks dhe reflektim!

Java ka qenë e ngarkuar politikisht, kështu që presidenti i vendit Ilir meta, po e shfrytëzon këtë të shtunë për relaks. Këtë fundjavë nuk ka preferuar t’i largohet shumë Tiranës, kështu që po shijon rrezet e diellit në Vishnje.

E shtuna e presidentit Meta, plot diell, relaks dhe reflektim!

“Një e shtunë në Vishje, plot diell, relaks dhe reflektim”, shkruan presidenti krahas fotos së tij në gjelbërim.

Fundjavat presidenti i shfrytëzon për t’u çlodhur nga ditët e ngarkuara gjatë javës. Meta është shumë i lidhur me natyrën, ndaj përveçse në bregdet, ditët i preferon edhe pranë gjelbërimit në fshat./L.F-dritare.net