Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

E rëndë në Rubik, humb jetën 38 vjeçari pas aksidenti me motoçikletë!

E rëndë në Rubik, humb jetën 38 vjeçari pas aksidenti
Foto Ilistruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Rubik të Mirditës.

Policia njofton se rreth orës 19:00, Rubik, Mirditë, drejtuesi i motoçikletës shtetasi Xh.N., 38 vjeç , banues në Rubik , ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Sipas policisë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethana të ngjarjes./ I.M-Dritare.net