Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

E rëndë në Kukës, 37 vjeçari bie me kamion në liqen në Kukës, humb jetën!

E rëndë në Kukës, 37 vjeçari bie me kamion në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e vjetër të Kukësit, te Ura e Kolshit.

Policia njofton se dyshohet se shtetasi F.Ll., rreth 37 vjeç, duke drejtuar mjetin tip kamion, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në liqen.

Personi në fjalë ka ndërruar jetë, ndërsa për gjetjen e trupit janë angazhuar menjëherë Polumbarët e Reneas, si dhe shërbimet e Policisë./ I.M-Dritare.net