Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

E keni ditur gabim! Zhaklina Lekatari: Nuk ka rëndësi gjatësia, por gjerësia!

E keni ditur gabim! Zhaklina Lekatari: Nuk ka rëndësi gjatësia,

Zhaklina Lekatari në Dritare TV, mësoi të kërcejë hip-hop me Stivin. Por përveç kërcimit, Zhaku, foli edhe rreth edukatës seksuale.

“Organi më i madh seksual është truri. Nuk ka rëndësi gjerësia se sa ka rëndësi gjerësia. Kënaqësia seksuale merret nga fërkimi, jo nga goditja. Kanali i vaginës është më i shkurtër se sa penisi. Ai zgjerohet me rritjen e hormoneve dhe me eksitimin. Më së shumti është e rëndësishme të menaxhohet mirë dhe kjo ndodh kur përdor trurin. Pra është e rëndësishme të pasurojmë mendjen që të përdorim trupin tonë.

Emisionin e plotë e gjeni në youtube, Dritare TV! Kliko në linkun më poshtë!/dritare.net