Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Dollari dhe paundi në rënie, euro në rritje. Ja këmbimi valutor sot!

Dollari dhe paundi në rënie, euro në rritje. Ja këmbimi

Më poshtë gjeni kursin zyrtar të këmbimit valutor, datë 30 qershor 2020, të publikuar nga Banka e Shqipërisë,./E.B-dritare.net

Dollari dhe paundi në rënie, euro në rritje. Ja këmbimi

Dollari dhe paundi në rënie, euro në rritje. Ja këmbimi