Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Çdo fundjavë një destinacion i ri/ Ja ku po e kalon të dielën presidenti Meta!

Çdo fundjavë një destinacion i ri/ Ja ku po e kalon të

Presidenti i vendit Ilir Meta, çdo fundjavë zgjedh një destinacion të ri. Këtë të diel, ai është zgjuar në Lezhë. Me dy gishtat lart, ai ka postuar një foto nga qyteti duke i uruar të gjithë shqiptarëve një të diel të mbarë.

“Nga Dibra e Kastriotëve, në Lezhën e Besëlidhjes së Skënderbeut.

Mirëmëngjes dhe të diel të mbarë për të gjithë!”, shkruan presidenti Meta./L.F-dritare.net