Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Dash Sula paqe me Edi Ramën. Replikat mbyllen me shtrëngim duarsh!

Dash Sula paqe me Edi Ramën. Replikat mbyllen me shtrëngim duarsh!

Replikat me Dash Sulës dhe kryeministrit Edi Rama sot u mbyllën me një shtrëngim duarsh. Deputeti i PD, shkoi pranë vendit ku ulet kryeministri ku biseduan kokë më kokë për pak minuta.

Dash Sula paqe me Edi Ramën. Replikat mbyllen me shtrëngim duarsh!

Kreu i qeverisë largoi truprojat, ndërsa ndanë një bisedë shkurt, tema e së cilës nuk dihet./L.F-dritare.net