Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Chris Brown akuzohet se dhunoi një grua në Los Anxhelos

Chris Brown akuzohet se dhunoi një grua në Los Anxhelos

Chris Brown akuzohet se ka goditur një grua gjatë një grindjeje në Los Angeles. Ylli i R&B-së pretendon se e goditi gruan të premten. Kur policia mbërriti te vendi ku ndodhi sherri këngëtari amerikan nuk ishte i pranishëm kur policia arriti në vendin e ngjarjes.

Chris Brown akuzohet se dhunoi një grua në Los Anxhelos

Gruaja pretendoi se gjatë një debati këngëtari e goditi. Përfaqësuesit ligjorë të Chris Brown nuk kanë folur ende për akuzat.

Artisti, fitues i Grammy mori pesë vjet provë dhe mori urdhër shërbimi komunitar për sulmin ndaj të dashurës së tij në 2009-ën, Rihanna. Në vitin 2017, një tjetër e dashur e tij, aktorja dhe modelja Karrueche Tran nxori një urdhër ndalimi pesë-vjeçar kundër tij./K.C/dritare.net