Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Bie zjàrr në një stan, digjén 200 bagëti!

Bie zjàrr në një stan, digjén 200 bagëti!

Mëngjesin e sotëm në në fshatin Viron, të Sarandës, në një stan ka rënë zjàrr. Si pasojë janë djégur rreth 200 bagëti (dele) dhe një sasi e konsiderueshme baze ushqimore. Nga hétimet paraprake dyshohét se zjàrri ka rënë aksidéntalisht./L.F-dritare.net