Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Berisha fut në shtëpi Çun Lajçin!

Foto/ Berisha fut në shtëpi Çun Lajçin!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka thyer sërish masën e arrestit shtëpiak pasi ka pritur një tjetër vizitor.

Pas ish-eurodeputetit, Elmar Brok, shtëpinë e Sali Berishës e ka vizituar aktori i njohur shqiptar Çun Lajçi.

Ky i fundit ishte veshur me veshje tradicionale dhe në foto shihen duke ngritur dolli./K.C/dritare.net