Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Berisha bllokon Foltoren, futet Live në Facebook!

Berisha bllokon Foltoren, futet Live në Facebook!

Ish kryeministri Sali Berisha si gjithnjë ka zënë foltoren e Kuvendit dhe në pamundësi për të folur ka bërë gati ‘Live’ në Facebook-un e tij në Facebook. Berisha kërkon fjalën por Lindita Nikolla hedh në votim që të diskutohet 6 orë për projektin e Portit të Durrësit.

"Nuk mund të merrni seancën peng", tha Nikolla./M.T/dritare.net