Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Benz-i përplaset me pemën në Vlorë, shoferi bllokohet në makinë!

Benz-i përplaset me pemën në Vlorë, shoferi bllokohet

Një aksident i rëndë është shënuar pak minuta më parë pranë vendit të njohur si “Rrapi” në Vlorë.

Drejtuesi i mjetit tip Mercedes ka dalë nga rruga dhe është përplasur me pemët e lungomares.

Fatmirësisht nuk ka viktima, vetëm dëmtime fizike te shoferi i automjetit ku është dashur ndërhyrja e zjarrëfikësve për ta nxjerrë nga makina./dritare.net