Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Bashkimi i shkronjave, krijoi këtë emër unik për vajzën e Marinës dhe Getoarit!

Bashkimi i shkronjave, krijoi këtë emër unik për vajzën

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë për herë të parë prindër të një vajze. Emri i të voglës, përveçse shumë unik, ka një kuptim të veçantë për çiftin.

Bashkimi i shkronjave, krijoi këtë emër unik për vajzën

Marget, është bashkimi i dy emrave, Marina dhe Getoar.

Bashkimi i shkronjave, krijoi këtë emër unik për vajzën

Prindërit e rinj me siguri po shijojnë momentet e para me të bijën, ndërsa në rrjetet sociale nuk mungoi reagimi i teze Luanës, e cila postoi një foto rozë, ku shkruante: Ndjesia më e bukur në botë./L.F-dritare.net