Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Bashkëshortja e John Travoltës, humb jetën nga kanceri i gjirit!

Bashkëshortja e John Travoltës, humb jetën nga kanceri i gjirit!

Gruaja e John Travoltës, Kelly Preston, ka humbur betejën me kancerin e gjirit. Aktorja dhe modelja e njohur, ka ndërruar jetë në moshën 57-vjeçare.

Bashkëshortja e John Travoltës, humb jetën nga kanceri i gjirit!

Ishte aktori Travolta, ai që konfirmoi lajmin. Ai tha se pas një lufte 2-vjeçare me sëmundjen e rëndë, bashkëshortja e tij, nuk mundi t'ia dalë mbanë. Prej 29 vjetësh të martuar, ata ishin janë prindër të dy fëmijëve.

Bashkëshortja e John Travoltës, humb jetën nga kanceri i gjirit!

Çifti është përballur me një tragjedi të rëndë në jetën e tyre, kur humbën djalin Jett, në moshën 16-vjeçare. /L.F-dritare.net