Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Basha: Vazhdoni të njëjtën rrugë ose sillni ndryshimin dhe bashkohuni me BE!

Basha: Vazhdoni të njëjtën rrugë ose sillni ndryshimin dhe

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, i ka bërë thirrje shqiptarëve të votojnë PD-në, pasi sipas tij, është rruga e vetme që Shqipëria të futet në BE dhe të përmirësohet jeta e qytetarëve.

"Këto janë zgjedhjet më të rëndësishme në historinë e Shqipërisë. Në 25 Prill do të zgjidhni: të vazhdoni në të njëjtën rrugë, ose të sillni ndryshimin dhe të bashkoheni me BE për të përmirësuar jetën e të gjithë shqiptarëve. Është në dorën tuaj- Votoni PD dhe së bashku do të sigurojmë një të ardhme më të mirë për Shqipërinë", shkruan Rama./M.M-dritare.net