Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Basha u përgjigjet për herë të parë atyre që i kërkuan të dorëhiqet!

Basha u përgjigjet për herë të parë atyre që i

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u përgjigjet për herë të parë atyre që i kërkuan të dorëhiqet. Në një prononcim të shkurtër për Report TV pas takimit me ambasadorët e BE-së, Basha u shpreh se nuk do të japë dorëheqje dhe se betejën do ta vazhdojë deri sa të fitojë.

“Beteja do të vijojë deri në fitore.”, tha Basha sot./K.C/dritare.net