Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Bajerni gjunjëzon Barcelonën në pjesën e parë!

Bajerni gjunjëzon Barcelonën në pjesën e parë!

E jashtëzakonshme ajo që ka ndodhur vetëm në 45 minutat e pjesës së parë të ndeshjes mes Barcelonës dhe Bajernit të Mynihut.

Bajren ka gjunjëzuar Barcelonën, duke i shënuar 3 gola në pjesën e parë.

ARCELONA – BAJERN MYNIH 1-4

Alaba 7′ (autogol) / Myler 4′, 31′, Perisiç 21′, Gnabri 27′./ I.M-Dritare.net