Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Automjeti del nga rruga, humb jetën 22-vjeçari!

Automjeti del nga rruga, humb jetën 22-vjeçari!

Një 22-vjeçar ka humbur jetën pasi mjeti me të cilin po udhëtonte, ka dalë nga rruga. Sipas njoftimit të pòlicisë, ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Laç-Patok. “Drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z.,22 vjeç, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdèkjen”, thuhet në njoftimin e pòlicisë. Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./M.M-dritare.net