Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Arjan Tase u la në burg për vrasjen e 7-vjeçares. Ja çfarë kërkoi në seancë!

Arjan Tase u la në burg për vrasjen e 7-vjeçares. Ja
Gjykata e Vlorës caktoi masën e sigurisë “arrest me burg” për komisarin Arjan Tase, i cili hyri me gomone në zonën e plazhit dhe përplasi për vdekje 7-vjeçaren Jonada Avdia.

Në seancën gjyqësore, mësohet se Tase nuk ka kundërshtuar masën e arrestit dhe i ka kërkuar falje familjes së të miturës dhe policisë./Xh.Xh/dritare.net