Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ambasadorja e SHBA dhe ai gjerman shkojnë në Presidencë, takojnë këshilltarët e Metës!

Ambasadorja e SHBA dhe ai gjerman shkojnë në Presidencë,

Ambasadorja SHBA-ve Yuri Kim si dhe ambasadori i Gjermanisë Peter Zingraf kanë shkuar ditën e sotme në Presidencë.

Në momentin e mbërritjes së ambasadorëve, presidenti Meta, nuk ka qenë aty, ndërsa dy ambasadorët janë takuar me disa këshilltarë të Metës./ I.M-Dritare.net