Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ambasadorja  amerikane njeh Shqipërinë/ Ja ku ka shkuar këtë fundjavë!

Ambasadorja  amerikane njeh Shqipërinë/ Ja ku ka shkuar

Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim, është e dashuruar me vendin tonë. Ajo u shpreh ditën e djeshme nga Lezha, se natyra shqiptare është një thesar për botën. Në fundjavë gjithmonë përzgjedh destinacione të reja, ndërsa deri më tani ka vizituar Beratin, Vlorën, Sarandën dhe Krujën.

Ambasadorja  amerikane njeh Shqipërinë/ Ja ku ka shkuar

Ndërsa këtë të shtunë ajo ka zgjedhur të na përshëndesë nga Maja e Gramtitit.

Ambasadorja  amerikane njeh Shqipërinë/ Ja ku ka shkuar

E qeshur, ajo ka ndarë disa foto në rrjetet sociale, nga kjo mrekulli shqiptare./L.F-dritare.net