Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Alibeaj prezanton 2 kandidaturat për Bashkinë e Vaut të Dejës dhe Patosit!

Alibeaj prezanton 2 kandidaturat për Bashkinë e Vaut të

Partia Demokratike e Enkelejd Alibeaj nuk tërhiqet dhe ka zgjedhur 2 kandidaturat më të cilatë do të garojë në zgjedhjet e 14 majit. Bëhet fjalë për Pranvera Rizain në Patos dhe Klomentina Drini në Bashkinë e Vaut të Dejës./M.T/dritare.net