Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Aktorja turke zgjedh Sarandën për pushime!

Aktorja turke zgjedh Sarandën për pushime!

Aktorja turke Farah Zeynep Abdullah, pavarësisht pandemisë, ka zgjedhur të kalojë disa ditë pushimesh në Shqipëri. Nga Saranda, ajo i ka përshëndetur të gjithë fansat me një foto bashkë me flamurin shqiptar.

Aktorja turke zgjedh Sarandën për pushime!

Mbase mund të mos jeni fansa të telenovelave, por ajo është aktorja kryesore në serialin “Kurt Seit dhe Sura”.

Aktorja turke zgjedh Sarandën për pushime!

Ky është një rikthim i saj në plazhet shqiptare.

Aktorja turke zgjedh Sarandën për pushime!

Aktorja turke zgjedh Sarandën për pushime!

Për herë të parë ajo vizitoi Sarandën vitin e shkuar.

Aktorja turke zgjedh Sarandën për pushime!

Mesa duket ajo ka gjetur mjaft arsye për t’u kthyer këtë verë sërish në Shqipëri, pavarësisht shpërthimit të virusit./L.F-dritare.net