Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Aksident i rëndë në Shkodër, raportohet për të plagosur!

Aksident i rëndë në Shkodër, raportohet për të

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kozmaç të Shkodrës ku një automjet tip 'Volkswagen Touareg' ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Raportohet për persona të plagosur. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes./dritare.net